güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Kovid-19 salgını olaylarındaki artış nedeniyle Ramazan ayının birinci iki haftasında Türkiye genelinde kısmi kapanmaya gidilirken CK Güç Boğaziçi Elektrik de Müşteri Hizmet Merkezleri’nin (MÜHİM) çalışma saatlerini yine düzenledi. Sokağa çıkma kısıtlamalarının 19.00-05.00 olarak açıklanmasının akabinde CK Güç Boğaziçi Elektrik de bugünden itibaren (15 Nisan Perşembe) tüm MÜHİM’lerde çalışma saatlerini 08.00-17.00 olarak belirledi.

TEDBİRLER TAVİZ VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Mart 2020’den itibaren Türkiye’yi de tesiri altına alan Kovid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterinin güvenliği için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana taviz vermeden uygulamaya devam eden CK Güç Boğaziçi Elektrik, genel müdürlük, tüm şirket binaları ve MÜHİM’leri nizamlı olarak dezenfekte ediyor. Maske, aralık kuralları başta olmak üzere Kovid-19 ile çaba kapsamında tüm kuralları hassasiyet ile uygulamaya devam eden CK Güç Boğaziçi Elektrik, İstanbul Avrupa Yakası’nda misyonlu tedarik şirketi olarak 4.3 milyon fazla müşteriye hizmet veriyor.

KONUTTA KAL, SÜREÇLERİNİ MESKENDEN YAP

Aşı uygulamalarına karşın pandeminin tesirinin hala sürdüğünü söz eden CK Güç Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Müşterilerimiz fatura ödemeleri için dışarıya çıkarak Müşteri Hizmet Merkezlerimize gelmeye devam ediyor. Bu merkezlerimizin yanı sıra müşterilerimizin meskenlerinden birkaç dakika üzere kısa bir müddette süreçlerini yapabileceklerini bir defa daha anımsatmak isterim. Müşterilerimiz fatura ödemelerini meskenlerinden çıkmadan, otomatik ödeme talimatı vererek bankaları üzerinden inançlı ve kolaylıkla yapabilme imkanına sahipler. Otomatik ödeme talimatları bulunmayanlar da ödeme süreçlerini internet bankacılığından ve mutabakatlı bankaların ATM’lerinden yapabilir. Ayrıyeten ckbogazici.com.tr web sitemizden ve CK Güç taşınabilir uygulamamızı kullanarak kolay ve inançlı bir halde ödeme mümkün. Müşterilerimize tekrar ‘evde kal süreçlerini meskenden yap’ diye seslenmek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir