güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

Kaspersky Internet Security, Kaspersky Total Security, Kaspersky Security Cloud ve Kaspersky Small Office Security kullanıcılarına 30 indirim sunulurken, eserlerin abonelik yenilemeleri 40 indirimle sunuluyor. Bu özel kampanya Ramazan ayı boyunca sürecek ve 13 Mayıs’ta sona erecek. İndirimlere Kaspersky resmi web sitesinden ulaşmak mümkün.

Özel kullanıcılara yönelik Kaspersky eserleri, kolay antivirüs muhafazasının ötesine geçen karmaşık güvenlik tahlilleridir. Bunlar kullanıcı tecrübesinin inançlı ve özel, performansın sıkıntısız olmasını sağlamak için geliştirilmiştir.

Kaspersky Türkiye Pazarlama Müdürü Ünsal Yurdakonar şunları söz ediyor: “Kullanıcılar pandemi periyodunda bilgisayar başında daha fazla vakit geçiriyor ve bu da siber güvenliğe verilen kıymeti artırıyor. Şuurlu iş teşebbüslerimiz ve kampanyalarımızla her vakit toplumun gereksinimini karşılamayı hedefliyoruz. Eserlerimizi Türkiye’deki kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirerek bu yaklaşımı geliştirmeye ve vurgulamaya devam etmeyi umuyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir