güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

sahibinden.com’un Mart ayı bilgilerine nazaran satılık araba ilan fiyatları, Mart ayında da düşmeye devam etti ve son 4 ayda ilan fiyatları 4’e yakın düşmüş oldu.

Şubat ayının en çok ilan verilen vasıta kategorisi Araba olurken Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Ticari Araçlar ve Motosiklet, Araba ilanlarını takip etti. Marka & Model sıralamasında birinci sırada Renault – Clio yer alırken Volkswagen – Passat geçtiğimiz aya nazaran bir sıra geriledi ve ikinci en tanınan marka & model oldu. En çok ilan verilen arabalarda sıralama Opel – Astra Renault – Megane ve Ford – Focus ile devam etti. Mart ayında en çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası değişmedi ve birinci sırayı yeniden Nissan aldı.

sahibinden.com’un Mart datalarına nazaran en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli, yakıt tipi dizel olan araba ilanları verildi. Araba model yıllarında liderlik geçtiğimiz ay olduğu üzere 2016 ve 2015 model araba ilanlarının oldu. Tüm ilanlar ortasında, araçların 36’si 0 – 100bin kilometre aralığında yer aldı. Araba ilanlarının 26’sı ise 50.000 – 100.000 TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com’da, ilan bakanlar Şubat ayında da en çok Renault, Volkswagen, BMW, Mercedes Benz ve Fiat marka arabalarla ilgilendi. Araçlar en çok gece 22:00-23:00 aralığında incelenirken, ilanlara ortalama bakılma mühleti 10 dakika oldu.

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi eser ve hizmetlerle Türkiye’nin başkan teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Haziran 2020’de ayda 62,7 milyon kullanıcının 509,6 milyon kere ziyaret ederek, 15,2 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 800’e yakın çalışanı, 5 milyondan fazla etkin ilan ve yüz binlerce eser çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir