güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Her devir, derin manaları olan ikramları, sevdiklerimiz için sunan L’Occitane, bu Anneler Günü’nde tabiatın annelerinin ellerinden çıkan içeriklere sahip doğal, organik hoşluk eserlerini ikram kutularına dolduruyor.

Tabiatın üretici anneleri, hem kendimize tabiattan aldıklarımızı ona geri vermemiz gerektiğini hatırlatıyor hem de annelerimize yürekten bağlılığımızı en hoş haliyle onlara gösterme fırsatını sunuyor.

Anneler Günü vasıtasıyla tabiatın döngüsüne bağlılıklarını kanıtlamış L’Occitane’ın bayan üreticilerine özel bir hürmet sunulurken, onların kıssalarını, güçlerini, isteklerini tüm annelere ulaştırma isteği bu Anneler Günü’nün ilham kaynağı oldu.

Çocuğunu bir filiz üzere yetiştirmiş tüm annelere!

L’Occitane bu özel günde, hem mesleğine tutku ve özgünlükle yaklaşan bayanların çalışmalarını onurlandırmak hem de hasatların sürdürülebilirliği için tabiat ile annelik bağlarını birlikte kutluyor. Bayanların toprakla münasebetleri adeta bir annenin çocuğuna olan cömertliği, adanmışlığı üzere gözetici ve özel.

Tabiat her vakit markanın ilham kaynaklarından biri oldu. Tabiat bize dünya ile derin bir irtibat kurma imkanı sunar ve bize kaynaklarla ilgili tevazuyu öğretir. Bu yıl L’Occitane’nın çok değerli iki bitkiyi keşif için teşebbüste bulunmasının nedeni de bu; Provence ve Korsika’da yetişen lavanta ve ölmez otunun tüm sırlarına ulaşmak.

“İlk üç yıl, yeni anne olmanın gerilimini anlayabiliyorsunuz, kırılgan bir bebeğiniz var ve fakat köklendikten sonra büyüyebiliyor. – Cathy – Ölmezotu üreticisi”

“Tüm yıl boyunca ona verdiğiniz her şeyi, kendini dışa çıkarıp, geri veren bitki – Sabine – Lavanta Üreticisi”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir