güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

Göz alıcı dizaynlarıyla her yerde fark yaratan Enza Home koleksiyonuna eklenen Valdera Koltuk Kadrosu, çağdaş bir dekorasyon anlayışının ömür alanlarındaki yansıması oluyor. Bulunduğu her alana seçkin bir atmosfer kazandıran Valdera Koltuk Ekibi, zarafetiyle olduğu kadar rahatlığıyla da fark yaratıyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara eşsiz dizaynlar sunan Enza Home, Valdera Koltuk Grubu ile şık, işlevsel ve rahat bir tasarımı çağdaş dekorasyon anlayışıyla yorumluyor. Özgün dizaynıyla göz alan Valdera Koltuk Kadrosu, geometrik desenli berjeri ve trendleri yansıtan kırlentleriyle ömür alanlarına şık bir dinamizm katıyor. Valdera Koltuk Takımı’nda kullanılan çoklu katmanlı sünger teknolojisi, azamî konfor sağlarken, yapay süet dokulu ve keten dokulu kumaş alternatifleriyle lüks bir görünüm kazanıyor. Koltuk grubunun siyah baza/siyah ayak ve ceviz baza/gold ayak olmak üzere iki farklı ayak ve baza alternatifi ise tasarımı daha da zenginleştiriyor. Valdera Koltuk Takımı’nın 3’lü ve 2,5’lu koltuk ile sabit ayaklı berjerden oluşan üç farklı modülü bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir